Konference - EKOinovační fórum - udržitelné technologie pro budoucnost.

22. 11. 2017 -

Na přelomu listopadu a prosince (30. 11. - 1. 12. 2017) se ve Křtinách u Brna uskuteční EKOinovační fórum - udržitelné technologie pro budoucnost, které si klade za cíl akcelerovat nástup moderních řešení do každodenního života.

V atraktivních prostorách Zámku Křtiny se setkají zástupci mezinárodních i národních institucí, akademické a výzkumné sféry a zástupci inovativních firem všech velikostí.

Účastníkům nabídneme zajímavou diskusi nad současnými a budoucími trendy v této oblasti a představíme moderní udržitelné technologie, které mohou zajistit zemím Evropské unie konkurenceschopnost v globálním měřítku.

Cílem EKOinovačního fóra je také upozornit na zajímavé mezinárodní projekty, které přináší řešení z oblasti moderní energetiky, dopravy či cirkulární ekonomiky.

Klíčovou částí programu je představení evropských startupů. První den konference (30. listopadu) bude představen průřez technologickými novinkami, které zvyšují kvalitu života a současně přispívají k ochraně životního prostředí.

Výběr z nabídky bloků: Inovace v mezinárodním rozměru, Odpad zdrojem, Inovace v oblasti nízkouhlíkových technologií pro příští desetiletí a další.

Pořádá: Mendelova univerzita v Brně, BIC Brno, Aliance pro energetickou soběstačnost, Institut Cirkulární Ekonomiky.