9. 5. 2017

Na půdě univerzity bylo 9. 5. 2017 podepsáno Memorandum o spolupráci s partnerem Mendelovy univerzity v Brně - Karlovou pekárnou

27. 4. 2017

Rektorem Mendelovy univerzity v Brně prof. Ladislavem Havlem byla podepsána velmi významná Licenční smlouva s Vinným domem, spol. s r.o. Bzenec v zastoupení firmy Lallemand Inc. – Montreal, Kanada.

13. 4. 2017

Výzkumníci MENDELU mohli s podporou projektu TAČR Gama zahájit zkušební testování v podmínkách skleníku. S pomocí zařízení ADOPS (Acoustic Detector Of Plant Stress) napojili část skleníku na samořídící systém.

24. 2. 2017

Ve dnech 28. 2. - 2. 3. 2017 prezentovalo CTT MENDELU výstupy univerzity, ale i samotnou univerzitu na druhém ročníku veletrhu VVI na brněnském výstavišti.

23. 2. 2016 - CTT MENDELU

Středočeské inovační vouchery jsou dotačním programem na podporu spolupráce podniků se sídlem či provozovnou ve Středočeském kraji s vysokými školami či výzkumnými organizacemi (tzv. poskytovateli znalostí) z ČR

2. 1. 2016 - CTT MENDELU

Projekty PoC jsou zaměřeny na podporu vědeckých aktivit vedoucích ke komerčnímu uplatněni.

Výsledky těchto aktivit/výzkumu musí mít vysoký komerční potenciál a existující trh s pravděpodobností uplatnění.